Get Adobe Flash player
Data i czas
Tablica Ważnych ogłoszeń
Galeria

Czerwiec jest miesiącem, w którym możemy cieszyć się świeżymi owocami i warzywami. Ten fakt w nietypowy sposób wykorzystali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej. 11 czerwca odbyły się tam warsztaty z carvingu, czyli sztuki zdobienia w owocach i warzywach. Całe przedsięwzięcie nie miałoby miejsca gdyby nie pomoc fachowców, nauczycieli Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni Pani Moniki Serafin i Wioletty Majewskiej wraz z uczniami klasy II Technikum żywienia i organizacji usług gastronomicznych.

Więcej…

 

 

Dnia 5 czerwca 2014 roku przedstawiciele naszej szkoły Agata Mazur i Katarzyna Rzucidło z opiekunem Panią Małgorzatą Lubera wyruszyli wraz z Młodzieżową Radą Miejską w Kolbuszowej na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem podróży było zwiedzanie Sejmu RP.

Więcej…

 

Szkolny Festiwal 2.0 jest wydarzeniem, które podsumowuje cały rok pracy uczniów i nauczycieli zaangażowanych w Program Szkoła z Klasą 2.0. Nasz festiwal odbył się 2 czerwca i rozpoczęła go Pani Agata Salamon- koordynator Programu. Nauczyciele i uczniowie przygotowali trzy lekcje, które przedstawili całej społeczności szkolnej. Tematem przewodnim wydarzenia było bezpieczeństwo. Pani Maria Guźda wraz z Agatką Mazur przygotowała prezentację "Bezpieczne wakacje", zaś Pani Anna Drewnicka z Łukaszem Chmielowcem zajęła się problemem palenia papierosów i niebezpieczeństwem chorób tym wywołanych. Pani Małgorzata Lubera z uczennicą Justyną przedstawiła główne założenia Programu Szkoła z Klasą oraz przypomniała zebranym gościom zasady Szkolnego Kodeksu 2.0. Później uczniowie z zastosowaniem tablicy interaktywnej zagrali w grę edukacyjną "Rufus w opałach".

Szkolny festiwal wszystkim bardzo się podobał. Uczniowie chętnie uczestniczyli w proponowanych zajęciach. Myślę, że dzięki temu wydarzeniu Program Szkoły z Klasą stał się bliższy naszym uczniom.