Get Adobe Flash player
Data i czas
Galeria

W dniach 15–17.04.2016 r. 1 Drużyna Harcerska "Łaziki" uczestniczyła w X Ogólnopolskim Biwaku Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku w Mielcu. Była to kolejna okazja do integracji środowiska harcerskiego NS z całej Polski ponieważ w  biwaku  uczestniczyły drużyny z Krakowa, Dęblina, Nowego Targu, Jarosławia, Łoniowa, Dębicy, Rzeszowa, Grębowa, Tarnobrzega, Mielca, Mrowli i nasza drużyna z Kolbuszowej Dolnej.

Więcej…

 

O tym, że o higienę należy dbać uczniowie naszej szkoły na pewno już wiedzą, a jeżeli ktoś miał w tym zakresie jakieś braki miał okazję je uzupełnić. 15 kwietnia do naszej szkoły przyjechały panie: Agnieszka Sołtys, przedstawicielka firmy farmaceutycznej oraz Ewa Białek, pielęgniarka epidemiologiczna z ZOZ Kolbuszowa, które wygłosiły prelekcję pt. „Higiena w życiu codziennym”.

Więcej…

 

Dnia 12 kwietnia do naszej szkoły przybyły uczennice z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej, które pod kierunkiem nauczycielki zawodu, przeprowadziły warsztaty fryzjerskie. Na głowach dziewcząt  z Zespołu Szkół Specjalnych powstały fantazyjne upięcia, loki,warkocze i eleganckie fryzury.

Więcej…