Get Adobe Flash player
Data i czas
Galeria

 

 

 

 

W trosce o bezpieczeństwo, kilka dni przed wakacjami przeprowadzono pogadanki dla  naszych uczniów. Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej przystąpił do ogólnopolskiej akcji Bezpieczne wakacje 2015. Szkolny koordynator do spraw bezpieczeństwa pani Agata Salamon przypomniała zasady racjonalnego zachowania się podczas podróży, wypoczynku w górach, nad morzem, w domu. Zaprezentowane zostały filmy edukacyjne na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.

 

Tegoroczny Festiwal 2.0 odbył się 20 czerwca 2015 r. i  połączony był ze Szkolnym Świętem Rodziny. W przygotowanie  Festiwalu zaangażowali się dyrektor szkoły, nauczyciele Szkoły z Klasą  2.0 oraz  szkolny koordynator. Ze względu na trudności z opanowaniem techniki czytania przez naszych podopiecznych ustaliliśmy, że hasłem przewodnim festiwalu będzie maksyma „Odkrywamy talenty uczniów”. Podczas Szkolnego Festiwalu 2.0  zaprezentowane zostały Ścieżki oraz efekty działalności w Programie Szkoła z Klasą 2.0.

Więcej…

 

Szkolny Dzień Rodziny odbył się 20 czerwca 2015 r. w  naszej szkole. Na tę uroczystość zostali zaproszeni rodzice i rodzeństwo naszych podopiecznych.  Słoneczna pogoda  pozwoliła na zorganizowanie rozgrywek na świeżym powietrzu. Impreza rozpoczęła się wspólnym tańcem. Uczestnicy wraz z wodzirejem panią Kasią Bojda -Kulig zatańczyli do piosenki „Czekolada”. Swój talent taneczny pokazała również nasza uczennica Marta Pokrzywa, która do piosenki  grupy Spice Girls zaprezentowała ciekawy układ choreograficzny.

Więcej…