Get Adobe Flash player
Data i czas
Tablica Ważnych ogłoszeń
Galeria

Nieubłaganie zbliża się koniec roku szkolnego. W nagrodę za całoroczną pracę, uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami 17 czerwca pojechali na wycieczkę do Trzcinicy koło Jasła, gdzie znajduje się Karpacka Troja, Skansen Archeologiczny. Cały kompleks składa się z terenu grodziska oraz parku archeologicznego leżącego u jego podnóża.

 

Więcej…

 

Każdego roku, 1 czerwca, wszystkie dzieci obchodzą swoje święto: Dzień Dziecka. Niestety, pogoda znowu spłatała nam figla. U nas zamiast świętować 1 czerwca, świętowaliśmy dopiero gdy nareszcie dopisała pogoda, czyli 10. Nie przeszkodziło nam to jednak, żeby się świetnie bawić! W tym dniu zamiast typowych zajęć w klasach, były zajęcia na szkolnym podwórku, na którym rozstawione były trzy stanowiska.

Więcej…

 

Czerwiec jest miesiącem, w którym możemy cieszyć się świeżymi owocami i warzywami. Ten fakt w nietypowy sposób wykorzystali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej. 11 czerwca odbyły się tam warsztaty z carvingu, czyli sztuki zdobienia w owocach i warzywach. Całe przedsięwzięcie nie miałoby miejsca gdyby nie pomoc fachowców, nauczycieli Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni Pani Moniki Serafin i Wioletty Majewskiej wraz z uczniami klasy II Technikum żywienia i organizacji usług gastronomicznych.

Więcej…