Get Adobe Flash player
Data i czas

Przygotowując się do obchodów tego dnia, już od początku marca, uczniowie całej szkoły zasiali w doniczkach ustawionych na parapetach swoich klas zioła i nowalijki. Wyhodowane roślinki  wykorzystywano na bieżąco do przygotowywania kanapek. Zaś 7 kwietnia wychowawcy, nauczyciele uczący w poszczególnych klasach, mieli za zadanie przeprowadzić pogadanki na temat zdrowego odżywiania.

 

Więcej…

 

W dniach 8-15 maja 2017 r. odbywa się  XIV edycja programu Tydzień Bibliotek  pod hasłem „BIBLIOTEKA? OCZYWIŚCIE”. Głównym celem tego programu jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększenie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Więcej…

 

W tym roku Dzień Książki w naszej szkole obchodzony był pod hasłem „Książka najlepszy przyjaciel”. Z tej okazji zorganizowano w szkole apel, który rozpoczął się występem naszych uczniów.        Zaprezentowali nam przedstawienie „Księżniczka na ziarnku grochu” przygotowane przez panią Annę Drewnicką. Następnie ogłoszono wyniki w konkursach: czytelniczym i bibliotecznym.

 

Więcej…