Get Adobe Flash player
Data i czas
Galeria

V Marsz Terenowy w ZSS Kolbuszowa Dolna

Kolejny bo już V Marsz Terenowy organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej odbył się 25 września w lasach Nadleśnictwa Kolbuszowa. Celem marszu było zachęcanie młodzieży oraz osób starszych do aktywnego spędzania czasu wolnego, popularyzowanie marszów terenowych, kształcenie orientacji pozwalającej na samodzielne poruszanie się w terenie przy pomocy mapy.

Więcej…

 

Co roku we wrześniu odbywa się Akcja „Sprzątania świata”. Tegoroczne hasło przewodnie Akcji to „Turysto szanuj środowisko”. W naszej szkole Akcja została zorganizowana 29 września. Uczniowie wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na pieszą wycieczkę trasą wytyczoną przez Nową Wieś – Borek i dalej ścieżką edukacyjną „Białkówka”.

Więcej…

 

Idąc zgodnie z kierunkiem realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2014/2015 w zakresie profilaktyki agresji i przemocy w szkole, Zespól Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej wraz ze Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Iskierka” w Kolbuszowej Dolnej zorganizowały konferencję pt. „Skąd się biorą gniewi agresja u dzieci i młodzieży w szkole? Jak sobie z tym radzić?”. Odbyła się ona 19 września br. W Sali konferencyjnej MDK w Kolbuszowej.

Plik z prezentacją - otwórz

Więcej…