Get Adobe Flash player
Data i czas
Galeria

Jest to święto obchodzone corocznie 2 kwietnia. Ma ono na celu podniesienie świadomości społecznej na temat funkcjonowania osób dotkniętych autyzmem. Często reakcje otoczenia na zachowanie osób z autyzmem bywają okrutne i krzywdzące. Dlatego propagowanie wiedzy w kwestii autyzmu jest niezmiernie ważne. W naszej szkole także obchodziliśmy ten Dzień. 6 kwietnia wszyscy uczniowie, nauczyciele, opiekunowie przyszli ubrani na niebiesko, ponieważ kolor niebieski daje osobom z autyzmem i ich rodzinom nadzieję na lepsze życie.

 

Więcej…

 

W poniedziałek, 4 kwietnia odwiedziła nas pani Beata Herman, dietetyk z SP ZOZ Kolbuszowa. Pani Beata przygotowała dla naszych podopiecznych prelekcję na temat zdrowego odżywiania się. Uczniowie poznali podstawowe zasady, których należy przestrzegać przygotowując swoje posiłki.

Więcej…

 

Od 1 do 30 kwietnia 2016 r. w „Galerii  220” w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej będą prezentowane prace plastyczne Adama Mazura . Adam jest uczniem Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej. Prezentowane prace malarskie zostały wykonane podczas zajęć kształtujących kreatywność pod okiem Anny Laube. W malarskich abstrakcjach autor wyraża swoje emocje i uczucia. Używa bogatej gamy barwnej, zestawia kolory kontrastujące.

Zapraszamy na wystawę!