Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

Dnia 13 kwietnia młodzież z naszej szkoły wzięła udział w Festiwali Nauki i Techniki zorganizowanym przez ZST w Kolbuszowej. Uczniowie oglądali różne doświadczenia, roboty, sprzęt wojskowy, eksponaty przyrodnicze. Mieli również okazję obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego i strzelectwa sportowego. Po obejrzeniu festiwalowych atrakcji młodzież posiliła się pyszna grochówką przygotowana przez uczennice z technikum hotelarskiego.

Więcej…

 

Podczas dnia "Otwartych Drzwi" zorganizowanego 10 kwietnia przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kolbuszowej uczniowie naszej szkoły mieli okazję przyjrzeć się pracy podopiecznych ośrodka w różnych pracowniach (plastycznej, gospodarstwa domowego, rehabilitacyjno - ruchowej, rękodzieła artystycznego) oraz obejrzeć wykonane przez nich prace. Młodzież z klas przysposabiających do pracy wzięła także udział w zajęciach prowadzonych przez terapeutów i nauczycieli pracujących w ośrodku.

Więcej…

 

Wszyscy wiemy, że trzeba i warto dbać o zdrowie.   Z racji Światowego Dnia Zdrowia, który przypada 7 kwietnia, nasza szkoła realizując wyznaczone cele profilaktyki zdrowotnej, w dniach  09-13 kwietnia 2018 roku zorganizowała „ Tydzień Zdrowia”

Więcej…