Get Adobe Flash player
Data i czas

Wybrzmiał już ostatni dzwonek w roku szkolnym 2015/2016. Był to kolejny pracowity dla nas wszystkich rok. Podopieczni naszej szkoły uczestniczyli w licznych konkursach, zawodach, wyjazdach, ale przede wszystkim włożyli dużo wysiłku w zdobywanie nowych umiejętności. Po całorocznej pracy czas więc na odpoczynek.

Więcej…

 

W dniu 20 kwietnia 2016r w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji zaprosiliśmy pana Marka Świądera z Nadleśnictwa Głogów Małopolski. Pan leśniczy przedstawił prezentację na temat „Las – zwierzęta i rośliny”, podczas której uczniowie dowiedzieli się jak zmienia się las, dlaczego należy o niego dbać, jakie korzyści czerpie człowiek z lasu.

Więcej…

 

Nasza szkoła, jak co roku, przystąpiła do Akcji „Sprzątania Świata – Polska 2015”, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Wyprawa – Poprawa”.  Celem tegorocznej akcji było zwrócenie uwagi na rolę jaką każdy z nas może odegrać w tworzeniu i gospodarowaniu odpadami komunalnymi w gminie. 18 września uczniowie klas starszych wraz z opiekunami, wyposażeni w rękawiczki ochronne i worki wyruszyli na spacer połączony z porządkowaniem terenu w okolicy naszej placówki.

Więcej…