Get Adobe Flash player
Data i czas

W dniu 20 kwietnia 2016r w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji zaprosiliśmy pana Marka Świądera z Nadleśnictwa Głogów Małopolski. Pan leśniczy przedstawił prezentację na temat „Las – zwierzęta i rośliny”, podczas której uczniowie dowiedzieli się jak zmienia się las, dlaczego należy o niego dbać, jakie korzyści czerpie człowiek z lasu.

Więcej…

 

Nasza szkoła, jak co roku, przystąpiła do Akcji „Sprzątania Świata – Polska 2015”, która w tym roku odbywała się pod hasłem „Wyprawa – Poprawa”.  Celem tegorocznej akcji było zwrócenie uwagi na rolę jaką każdy z nas może odegrać w tworzeniu i gospodarowaniu odpadami komunalnymi w gminie. 18 września uczniowie klas starszych wraz z opiekunami, wyposażeni w rękawiczki ochronne i worki wyruszyli na spacer połączony z porządkowaniem terenu w okolicy naszej placówki.

Więcej…

 

24 kwietnia z grupą 13 uczniów i 3 opiekunów (K. Skupińska, A. Draus, A. Kiełb) pojechaliśmy do Bud Głogowskich, gdzie znajduje się „Centrum Promocji Obszarów Natura 2000”. Na miejscu powitał nas  ks. Piotr Potyrała, który opiekuje się ośrodkiem.

Więcej…