Get Adobe Flash player
Data i czas

W czwartek 21 września młodzież z klas przysposabiających do pracy, wybrała się wraz  z nauczycielami na grzybobranie do Świerczowa. Uczniowie przemierzając las , dość szybko napełnili swoje kosze dorodnymi okazami borowików, podgrzybków, sitarek i opieniek.  Królem grzybobrania został Sebastian Biesiadecki, który zebrał najwięcej dorodnych prawdziwków. Dzielnie wtórował mu również Dawid Mikołajczyk. Słoneczny, jesienny dzień był także doskonałą formą relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Więcej…

 


Tradycją w naszej szkole stało się, że każdego roku wczesną jesienią organizowane jest Święto Pieczonego Ziemniaka. Tegoroczne Święto zostało połączone  z Dniem Chłopaka i zorganizowane 29 września. Podwójne świętowanie rozpoczęło się  tańcem integracyjnym „Czekolada” , a po nim uczniowie zapoznali się z krótką legendą dotyczącą pojawienia się ziemniaków na polskiej ziemi.

Więcej…

 

21 września, jak co roku naszą szkołę odwiedził pan Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, który przypomniał o zasadach właściwego zachowania się na drodze: bezpiecznej drodze do i ze szkoły, poruszania się prawidłową stroną jezdni pieszo i na rowerze, wsiadaniu i wysiadaniu z autobusu, oczekiwaniu na przystankach, noszeniu odblasków itp. Na pewno zasady te wszyscy uczniowie będą starali się stosować przez cały rok.