Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

W naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, obchodziliśmy 13 października.  Tuż po przerwie obiadowej zebraliśmy się wszyscy na szkolnym korytarzu, aby podziękować tym, którzy każdego dnia wspierają nas poprzez edukację i wychowanie, a więc nauczycielom, opiekunom, pracownikom administracji.

Więcej…

 

„Odkrywam siebie” to projekt realizowany przez Wydział Nieprzetartego Szlaku Głównej Kwatery ZHP przy współpracy z PFRON. Grupa dziesięciorga harcerzy z 1 DH NS „Łaziki” uczestniczyła w warsztatach od 2 do 6 października 2017r. w Załęczu Wielkim.

Więcej…

 

W czwartek 21 września młodzież z klas przysposabiających do pracy, wybrała się wraz  z nauczycielami na grzybobranie do Świerczowa. Uczniowie przemierzając las , dość szybko napełnili swoje kosze dorodnymi okazami borowików, podgrzybków, sitarek i opieniek.  Królem grzybobrania został Sebastian Biesiadecki, który zebrał najwięcej dorodnych prawdziwków. Dzielnie wtórował mu również Dawid Mikołajczyk. Słoneczny, jesienny dzień był także doskonałą formą relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Więcej…