Get Adobe Flash player
Data i czas

„Odkrywam siebie” to projekt realizowany przez Wydział Nieprzetartego Szlaku Głównej Kwatery ZHP przy współpracy z PFRON. Grupa dziesięciorga harcerzy z 1 DH NS „Łaziki” uczestniczyła w warsztatach od 2 do 6 października 2017r. w Załęczu Wielkim.

Więcej…

 

W czwartek 21 września młodzież z klas przysposabiających do pracy, wybrała się wraz  z nauczycielami na grzybobranie do Świerczowa. Uczniowie przemierzając las , dość szybko napełnili swoje kosze dorodnymi okazami borowików, podgrzybków, sitarek i opieniek.  Królem grzybobrania został Sebastian Biesiadecki, który zebrał najwięcej dorodnych prawdziwków. Dzielnie wtórował mu również Dawid Mikołajczyk. Słoneczny, jesienny dzień był także doskonałą formą relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Więcej…

 


Tradycją w naszej szkole stało się, że każdego roku wczesną jesienią organizowane jest Święto Pieczonego Ziemniaka. Tegoroczne Święto zostało połączone  z Dniem Chłopaka i zorganizowane 29 września. Podwójne świętowanie rozpoczęło się  tańcem integracyjnym „Czekolada” , a po nim uczniowie zapoznali się z krótką legendą dotyczącą pojawienia się ziemniaków na polskiej ziemi.

Więcej…