Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

22 czerwca spotkaliśmy się nie na zajęciach lekcyjnych, ale aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2017/2018. Najpierw uczestniczyliśmy w Mszy świętej, którą  w pobliskiej kaplicy odprawił opiekujący się naszą szkołą ks. Paweł. Następnie, już w murach naszej szkoły, otrzymaliśmy upragnione świadectwa, dyplomy i inne nagrody za naszą całoroczną pilną pracę.

Więcej…

 

Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie realizuje projekt „Dostępne OligofrenoDobranocki”. Jest to cykl integracyjnych warsztatów artystycznych i zajęć edukacyjnych przygotowanych w partnerstwie z Zespołem Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie, Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Iskierka” w Kolbuszowej Dolnej, Zespołem Szkół Gospodarczych w Rzeszowie oraz Podkarpackim Stowarzyszeniem dla Aktywnych Rodzin.

Więcej…

 

Informujemy, że 18 i 19 czerwca 2018r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych zgodnie z kalendarzem ZSS w Kolbuszowej Dolnej na rok szkolny 2017/2018. W tych dniach będą organizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godz. 9:00 - 13:00. dla zgłoszonych przez rodziców uczniów.