Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na Święto Rodziny, które odbędzie się 13 czerwca 2018r. na podwórku ZSS w Kolbuszowej Dolnej, w godz. 15:00 - 19:00.
W programie występy uczniów, zajęcia plastyczne, sportowe, gry i zabawy przy muzyce oraz poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Kolbuszowa.

W tym dniu zajęć dydaktycznych dopołudniowych nie będzie.

Serdecznie zapraszamy Uśmiech

 

 

 

W dniach 21-25 maja 2018r. w ZSS w Kolbuszowej Dolnej miała miejsce wizyta gości z zagranicznych szkół partnerskich uczestniczących wraz z naszą placówką w programie Erasmus+, akcja KA2, finansowanym przez Unię Europejską. Projekt „Outdoor learning and sport activities” (OLASA), który trwa już drugi rok. Ma on na celu nawiązanie międzynarodowej współpracy partnerskiej między nauczycielami i uczniami szkół specjalnych i ogólnodostępnych z 5 krajów dającej możliwość wymiany doświadczeń w zakresie sportu i rekreacji osób niepełnosprawnych. Ponadto projekt pozwala na rozwijanie umiejętności sportowych uczniów na miarę ich możliwości poprzez czynny udział w aktywnościach na świeżym powietrzu, powrót do gier i zabaw z lat dzieciństwa ich rodziców oraz ukazanie uczniom aktywnych form spędzania wolnego czasu jako alternatywy dla gier komputerowych, telefonów komórkowych i telewizji. Ważnym elementem działań w ciągu dwuletniej realizacji projektu jest mobilizowanie uczniów do wysiłku fizycznego poprzez oferowanie im ciekawych form aktywności sportowej na świeżym powietrzu, zwiększenie liczby i zróżnicowanie zajęć ruchowych odbywających się poza budynkiem szkoły. Celem projektu jest także podnoszenie u osób niepełnosprawnych poczucia własnej wartości, pewności siebie i niwelowanie obaw przed niepowodzeniem ze względu na niepełnosprawność.

Więcej…

 

Zapraszamy serdecznie

na Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

"Piosenka jest dobra na wszystko",

który odbędzie się 5 i 6 czerwca 2018r.

na terenie Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu

w Kolbuszowej