Get Adobe Flash player
Data i czas

21 września, jak co roku naszą szkołę odwiedził pan Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, który przypomniał o zasadach właściwego zachowania się na drodze: bezpiecznej drodze do i ze szkoły, poruszania się prawidłową stroną jezdni pieszo i na rowerze, wsiadaniu i wysiadaniu z autobusu, oczekiwaniu na przystankach, noszeniu odblasków itp. Na pewno zasady te wszyscy uczniowie będą starali się stosować przez cały rok.

 

W dniach 14 - 17.09.2017 r. 1 DH NS „Łaziki” działająca przy Zespole Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej po raz pierwszy wzięła udział w Rajdzie Granica w Szklarskiej Porębie. Tegoroczny rajd odbywał się pod hasłem „Marzenia bez granic” – spełniałyśmy więc swoje marzenia o górskiej wędrówce, spotkaniu przyjaciół i wspólnym harcowaniu w otoczeniu karkonoskiej przyrody.

Więcej…

 

Już po raz drugi w dniach 17-18-09-2017roku dzieci i młodzież niepełnosprawna miała okazję spotkać się i żeglować na jeziorze Solińskim. To kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Iskierka” w Kolbuszowej Dolnej organizowana wespół z UKS „Żagielek” Lipie.

Więcej…