Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

Dzień Ziemi w naszej szkole obchodzony był 24 kwietnia (wiemy, że Święto to przypada 22 kwietnia, ale to przecież była niedziela…). Tuż po śniadaniu, pani Dyrektor powitała zebranych na szkolnym korytarzu uczniów wprowadzając ich w tematykę spotkania.

Więcej…

 

Dnia 13 kwietnia młodzież z naszej szkoły wzięła udział w Festiwali Nauki i Techniki zorganizowanym przez ZST w Kolbuszowej. Uczniowie oglądali różne doświadczenia, roboty, sprzęt wojskowy, eksponaty przyrodnicze. Mieli również okazję obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego i strzelectwa sportowego. Po obejrzeniu festiwalowych atrakcji młodzież posiliła się pyszna grochówką przygotowana przez uczennice z technikum hotelarskiego.

Więcej…

 

Podczas dnia "Otwartych Drzwi" zorganizowanego 10 kwietnia przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kolbuszowej uczniowie naszej szkoły mieli okazję przyjrzeć się pracy podopiecznych ośrodka w różnych pracowniach (plastycznej, gospodarstwa domowego, rehabilitacyjno - ruchowej, rękodzieła artystycznego) oraz obejrzeć wykonane przez nich prace. Młodzież z klas przysposabiających do pracy wzięła także udział w zajęciach prowadzonych przez terapeutów i nauczycieli pracujących w ośrodku.

Więcej…