Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

24 kwietnia z grupą 13 uczniów i 3 opiekunów (K. Skupińska, A. Draus, A. Kiełb) pojechaliśmy do Bud Głogowskich, gdzie znajduje się „Centrum Promocji Obszarów Natura 2000”. Na miejscu powitał nas  ks. Piotr Potyrała, który opiekuje się ośrodkiem.

Ksiądz Piotr przedstawił nam w skrócie historię powstania Centrum oraz kolejne etapy jego budowy.  Następnie pan Jan Jodłowski zaprosił nas na ciekawe zajęcia, podczas których rozpoznawaliśmy i oglądaliśmy pod mikroskopami różne rośliny. Pod kierownictwem pani Natalii przygotowaliśmy smaczną i zdrową sałatkę owocową. Obowiązkowy, ale bardzo przyjemny był także spacer leśnymi drogami. Nasz pobyt zakończył się  zajęciami sportowo- rekreacyjnymi.

Serdecznie dziękujemy  ks. Piotrowi i wszystkim pracownikom Centrum za możliwość miłego i aktywnego spędzenia czasu bliżej natury.