Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

Wybrzmiał już ostatni dzwonek w roku szkolnym 2015/2016. Był to kolejny pracowity dla nas wszystkich rok. Podopieczni naszej szkoły uczestniczyli w licznych konkursach, zawodach, wyjazdach, ale przede wszystkim włożyli dużo wysiłku w zdobywanie nowych umiejętności. Po całorocznej pracy czas więc na odpoczynek.

 

24 czerwca spotkaliśmy się na mszy świętej, po której przeszliśmy do szkoły, gdzie pani Dyrektor podsumowała bieżący rok szkolny. Mimo radości, że już za chwilkę rozpoczniemy wakacje, czuliśmy troszkę żalu, ponieważ pożegnaliśmy sześciu naszych kolegów – już absolwentów szkoły. Otrzymali z rąk pani Dyrektor i wychowawczyń pożegnalne dyplomy, a ich rodzice listy gratulacyjne. Pozostałym uczniom również wręczono dyplomy za ich szczególne osiągnięcia i trud włożony w zdobycie chociażby najmniejszej umiejętności. Krótki występ szkolnego zespołu wokalno – instrumentalnego zakończył nasze wspólne spotkanie, po którym już w klasach wychowawcy wręczyli świadectwa swoim podopiecznym.

Teraz już tylko pozostaje życzyć wszystkim – słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!