Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

KÓŁKO ROBÓTEK RĘCZNYCH - prowadząca Alina Dziuba.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i są skierowane dla chętnych uczennic. Celem tych zajęć jest doskonalenie umiejętności manualnych, usprawnianie małej motoryki i koordynacji wzrokowo- ruchowej jak również rozwijanie samodzielnej twórczości uczennic. Podczas zajęć dziewczęta uczą się podstawowych ściegów szycia oraz doskonalą nabyte umiejętności i wykorzystują je w toku dalszych zajęć (szycie ręczne, wyszywanie ściegiem półkrzyżykowym, prasowanie, posługiwanie się centymetrem krawieckim i naparstkiem, nawlekanie igły, zawiązywanie supełka, posługiwanie się nożyczkami). Ponadto pracujemy nad samodyscypliną i utrzymaniem porządku podczas zajęć i po zakończeniu, starannym i estetycznym wykonywaniem prac,  a także skupianiem uwagi na wykonywanej pracy.