Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

Zabrzmiał już ostatni dzwonek w tym roku szkolnym i rozpoczęliśmy upragnione wakacje. Zanim jednak usłyszeliśmy dźwięk dzwonka zgromadziliśmy się odświętnie ubrani  w pobliskiej kaplicy na mszy św. odprawionej przez księdza Pawła. Następnie, już w szkole, uczestniczyliśmy w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Pani Dyrektor krótko podsumowała nasz całoroczny wysiłek włożony w utrwalanie już nabytych i  zdobywanie nowych umiejętności. Było także podsumowanie szkolnego konkursu „Zbiórka nakrętek” i wręczenie drobnych nagród najwytrwalszym „zbieraczom”.  Tradycją jest u nas, że każdy otrzymuje dyplom za swoje indywidualne szczególne osiągnięcie, wręczany właśnie na zakończenie roku. Niestety, naszą wakacyjną radość zakłócił fakt, że  musieliśmy pożegnać nasze dwie koleżanki i dwóch kolegów, którzy w tym roku ukończyli szkołę. Trochę w oku łezka się zakręciła, ale mamy nadzieję, że nasi absolwenci będą nas od czasu do czasu odwiedzać. Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, abyśmy we wrześniu mogli znów się spotkać. Także nasi wychowawcy wręczając nam świadectwa dołączali się do życzeń pani Dyrektor.

Cóż, do września żegnamy się z naszymi nauczycielami, opiekunami, koleżankami i kolegami. Wakacje czas zacząć!