Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

W naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, obchodziliśmy 13 października.  Tuż po przerwie obiadowej zebraliśmy się wszyscy na szkolnym korytarzu, aby podziękować tym, którzy każdego dnia wspierają nas poprzez edukację i wychowanie, a więc nauczycielom, opiekunom, pracownikom administracji.

Uroczysta akademia rozpoczęła się od odśpiewania hymnu, po którym pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych.  Uczniowie z koła teatralnego  „Iskierka” zaprezentowali humorystyczne  przedstawienie obrazujące skąd na świecie wziął się nauczyciel. W przedstawienie wkomponowana była prezentacja multimedialna pokazująca naszą szkolną społeczność podczas codziennych zajęć. Akademię uświetnił występ szkolnego zespołu wokalno – instrumentalnego, z którym na koniec odśpiewaliśmy wspólne „Sto lat” dedykowane wszystkim pracownikom.   Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Pracownicy oczami uczniów” zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Prace były bardzo interesujące: bez trudu można było na nich rozpoznać nasze Panie Dyrektor,  nauczycieli  oraz opiekunów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki  upominek.

Agnieszka Kiełb