Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

W tym roku Narodowe Święto Niepodległości wypadało w sobotę, dlatego akademia z tej okazji w naszej szkole odbyła się w poniedziałek, 13 listopada. Było bardzo uroczyście i nastrojowo. Nasza DH „Łaziki” prowadzona przez Panią Julitę, Agnieszkę i Dagmarę oraz nasz szkolny zespół wokalno – instrumentalny pod kierunkiem Pana Czesława przygotowali montaż słowno – muzyczny.

 

Wymowna scenografia oraz oprawa muzyczna przeplatana przedstawieniem najważniejszych wydarzeń z naszej historii, przypomniały nam trudne dla naszego kraju chwile związane z zaborami i walką o odzyskanie wolności. Na zakończenie, trzymając w rękach polskie flagi, które wcześniej uczniowie wykonali na zajęciach, odśpiewaliśmy Hymn. Było to o tyle symboliczne, że żyjąc w wolnym kraju mamy prawo do naszych symboli narodowych, które z dumą możemy prezentować.