Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

We wtorek 28 listopada odbyła się w naszej szkole długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa. Dla naszych podopiecznych została zorganizowana dyskoteka, podczas której nie mogło zabraknąć wróżb.

 

Jak co roku uczennice z Zespołu Szkół Nr 1 w Kolbuszowej przygotowały jaskinię wróżb, w której nasi uczniowie mogli dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości: szczęście, pieniądze, a może jakaś inna miła niespodzianka. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka pod kierunkiem pan Czesława Łopaty. W przerwie uczniowie udali się do klas, gdzie czekał na nich poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na koniec zabawy odbył się pokaz strojów karnawałowych, którego każdy uczestnik otrzymał ogromne brawa, i dyplom. Wszyscy bawili się znakomicie. Trochę zmęczeni, ale w świetnych nastrojach udali się do domów.