Get Adobe Flash player
Data i czas

Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Śpiewaj z nami" w Tarnowie

w kat. zespół taneczny

Nagroda "Grand Prix"

zespół "Woogiboogi" w składzie: Marta Pokrzywa, Patrycja Skiba, Anna Łagoda, Edyta Sidor, Maksymilian Kopera, Krystian Mokrzycki, Łukasz Chmielowiec, Sebastian Biesiadecki, opiekun Jolanta Lubera

w kat. zespół wokalno - instrumentalny

Nagroda "Grang Prix"

zespół w składzie: Marta Pokrzywa, Patrycja Skiba, Anna Łagoda, Edyta Sidor, Maksymilian Kopera, Łukasz Chmielowiec, Sebastian Biesiadecki, opiekun Czesław Łopata

w kat. solista

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Iskierka" w Kolbuszowej Dolnej reprezentował Dawid Sudoł, który zdobył nagrodę "Grand Prix"

 

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY „Powiedz – Namaluj Głoski dźwięczne” w Rzeszowie

Wyróżnienie Faustyna Pokrzywa     opiekun Irena Krawiec

Wyróżnienie Dominik Pyra    opiekun Julita Stępień


XIII GMINNY FESTIWAL PAPIESKI pod hasłem „Wy jesteście nadzieją świata” w Kupnie

w kategorii recytatorskiej:III miejsce Sławomir Majcher

Wyróżnienie Patrycja Skiba

Wyróżnienie Mateusz Gniewek

Opiekun: Anna Drewnicka

w kategorii muzycznej:Wyróżnienie Marta Pokrzywa

opiekun Czesław Łopata


VI PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH - Dulcza Mała

Przedstawienie „Czerwony Kapturek” zaprezentowała grupa uczniów: Faustyna Pokrzywa, Patrycja Michalska, Bernadeta Bieleń, Aneta Bajor, Marta Pokrzywa, Patrycja Skiba, Witold Kłeczek, Mateusz Kobylarz, Krzysztof Rębisz, Sławomir Majcher

Opiekunowie:   Agnieszka Kiełb, Agata Oleniacz, Magdalena Tetlak


POWIATOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ w Kolbuszowej

Drużyna Harcerska „Łaziki” w składzie: Marta Pokrzywa, Edyta Sidor, Anna Łagoda, Patrycja Skiba, Łukasz Chmielowiec, Sebastian Biesiadecki, Mateusz Gniewek

Opiekunowie:   Julita Stępień, Czesław Łopata


WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ pod hasłem „Jan Paweł II Rycerz Niepokalanej” w Leżajsku

- w kategorii: grupa wiekowa 6-10 lat

Faustyna Pokrzywa    opiekun Patrycja Zawisza

- w kategorii: grupa wiekowa 11-14 lat

Mateusz Kobylarz      opiekun Patrycja Zawisza

Paweł Wieteszka       opiekun Patrycja Zawisza

Mateusz Gniewek      opiekun Urszula Urbanik

w kategorii: grupa wiekowa 15-19 lat

Ernest Maciąg      opiekun Patrycja Zawisza

Edyta Sidor       opiekun Anna Laube


XI POWIATOWY KONKURS TWÓRCZOŚCI MARII KONOPNICKIEJ w Domatkowie

- w kategori plastycznej

Faustyna Pokrzywa       opiekun Patrycja Zawisza

Mateusz Wilk        opiekun Patrycja Zawisza

- w kategorii recytacja

Marta Pokrzywa        opiekun Anna Drewnicka


V WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ  „Na ojczystym szlaku… - Rudnik 2015”

Wyróżnienie Drużyna Harcerska „Łaziki” w składzie: Marta Pokrzywa, Edyta Sidor, Anna Łagoda, Patrycja Skiba, Łukasz Chmielowiec, Sebastian Biesiadecki, Mateusz Gniewek

Opiekunowie:   Julita Stępień, Czesław Łopata


III PODKARPACKI  MITYNG KOLARSKI Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu

I miejsce Łukasz Chmielowiec

III miejsce Sebastian Biesiadecki

III miejsce Edyta Sidor

Opiekun: Janusz Mytych

VI WOJEWÓDZKI RAJD PIESZY „Mała 2015” w Dębicy

Udział w rajdzie wzięli: Agata Bieleń, Katzrzyna Rzucidło, Łukasz Chmielowiec, Sławomir Majcher

Opiekun: Grzegorz Serafin


X PODKARPACKI MITYNG w TRÓJBOJU SIŁOWYM Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu

I miejsce Dawid Mikołajczyk II miejsce Dawid Pistor

Opiekun:   Grzegorz Serafin


XV PODKARPACKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu

I miejsce Tomasz Śmieszek

IVmiejsceKatarzynaRzucidło                                                                                                                   

Opiekun:   Janusz Mytych