Get Adobe Flash player
Data i czas
RODO

W bieżącym roku w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt. "Zbiórka baterii". Przez dziewięć miesięcy uczniowie przynosili zużyte baterie. W zbiórce aktywnie udział wzieło 17 uczniów naszej szkoły.Wśród podopiecznych, którzy przynieśli największą ilość baterii wyłoniono trzy pierwsze miejsca:

Więcej…

 

W dniu 27 maja 2015r. nasi uczniowie: Aneta Bajor, Agata Mazur, Michał Kołacz, Dawid Sudoł, Sławomir Majcher wraz z opiekunami: Agnieszką Draus i Katarzyną Skupińską brali udział w II Wojewódzkich Warsztatach Plastycznych "ECO - Plastykon - Teatr Lalek" w Mrowli.

Więcej…

 

24 kwietnia z grupą 13 uczniów i 3 opiekunów (K. Skupińska, A. Draus, A. Kiełb) pojechaliśmy do Bud Głogowskich, gdzie znajduje się „Centrum Promocji Obszarów Natura 2000”. Na miejscu powitał nas  ks. Piotr Potyrała, który opiekuje się ośrodkiem.

Więcej…

 

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole zostały zorganizowane warsztaty ekologiczne pt. ”Alarm dla bioróżnorodności Podkarpacia” , które były prowadzone przez pracowników Podkarpackiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzeszowie. Zajęcia odbywały się  w czterech grupach wiekowych.

Więcej…

 

Co roku we wrześniu odbywa się Akcja „Sprzątania świata”. Tegoroczne hasło przewodnie Akcji to „Turysto szanuj środowisko”. W naszej szkole Akcja została zorganizowana 29 września. Uczniowie wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na pieszą wycieczkę trasą wytyczoną przez Nową Wieś – Borek i dalej ścieżką edukacyjną „Białkówka”.

Więcej…